Sarah McDaniels, modelja me sytë dyngjyrësh

19/05/2016 00:00

Modelja 21-vjeçare e “Play Boy” Sarah McDaniels është e njohur jo vetëm për linjat e saj perfekte, por edhe për sytë e saj dy ngjyrësh.

Kjo gjendje e saj quhet Heterochromia Iridium dhe është cilësuar si një anomali gjenetike që ka sjellë edhe ndryshimin e ngjyrës së syve.

Ky rast mund të ndodhë 1 në 1000 persona, madje disa e quajnë si lotaria gjenetike. Në fakt Sarah është krenare që është ndryshe nga të tjerët.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel