Ajo ka forma trupore fenomenale. Dhe Jourdan Dunn u ka treguar 1.6 milionë ndjekësve në faqen e saj në Instagram se si arrin të ruajë format trupore.

Supermodelja 25-vjeçare duket e mrekullueshme teksa praktikohet në balet. Ajo qëndron në majë të një këmbë, teksa performon një lloj kërcimi baleti. Kohët e fundit modelja ka folur për mungesën e diversitetit në industrinë e modelingut.

Ylli, që ka qënë nga fytyrat më të njohura të sfilatave në Paris Fashion Week, këmbëngul se ka nevojë për më shumë ndryshime.

Top Channel