Provokuesja Jennifer Metcalfe (FOTO)

04/04/2016 00:00

Aktorja dhe modelja 31-vjeçare, Jennifer Metcalfe ishte javën e kaluar në Marok nën shoqërinë e disa mikeshave të saj.

Vajzat duket se kanë kaluar momente të bukura në një pishinë në Marrakech, ku sigurisht që 31-vjeçarja i ka eklipsuar mikeshat e saj me format trupore. Ato janë fotografuar teksa konsumonin nga një gotë verë, e duke tymosur nargjile.

Jennifer Metcalfe njihet si një ndër fermat me trupin më të bukur dhe shpesh atë e krahasojnë për nga të pasmet edhe me Kim Kardashian.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel