Shpërthen ish e fejuara e Zayn Malik

01/04/2016 00:00

Këngëtarja e grupit “Little Mix”, Perrie Edwards” ka shpërthyer ndaj të gjithë atyre që merret me jetën e saj personale.

Edwards, jeta e së cilës është komentuar shumë së fundmi për shkak të ndarjes së saj nga Zayn Malik në muajin gusht, ka thënë se njerëzit duhet të kenë më shumë respekt për të.

“Kur bëhet fjalë për jetën time personale njerëzit duhet ta mbyllin gojën dhe të tregojnë respekt”, ka thënë këngëtarja për revistën “Cosmopolitan”. “Në fund të ditës, ne jemi njerëz të vërtetë me ndjenja të vërteta”.

Top Channel