Michelle Keegan feston me… të pasme

09/03/2016 00:00

Michelle Keegan ka postuar një foto të të pasmeve të saj teksa bënte banjo dielli në plazh, në ditën ndërkombëtare të Gruas.

Dihet që kjo ditë është për të përkujtuar përpjekjet sociale, ekonomike, kulturore dhe politike të grave, të cilat aktorja ka zgjedhur t’i përfaqësojë me bikini.

Ish aktorja e “Coronation Street”, ndodhet në Afrikën e Jugut për xhirimet e filmit të saj të ri. Ajo ka zgjedhur një pushim të vogël gjatë xhirimeve për të postuar një foto të tillë. Në diçiturën e fotos shkruan: “Ditët kur mbaroni punë më herët”.

FOTO GALERI
2/2

Top Channel