Demi Lovato, pushime në St. Barts

17/12/2015 00:00

Pas një jave shumë të ngarkuar me punë, Demi Lovato mori disa ditë pushimi, të cilat po i kalon me të dashurin e saj Wilmer Valderrama.

Këngëtarja 23-vjeçare kishte zgjedhur një kostum banjoje të zi për t’u zhytur në ujrat e St. Barts.

Çifti u pa shumë i dashuruar, duke qëndruar gjithmonë të përqafuar në ujë dhe duke u puthur shpesh.

FOTO GALERI
2/5

Top Channel