Durrës, shfrytëzonin për prostitucion 15-vjeçaren; në pranga dy persona

09/11/2015 10:30

Policia e Durrësit ka njoftuar arrestimin e dy personave me akuzën e shfrytëzimit për qëllime prostitucioni të një vajze të mitur.

Në kuadër të operacionit “Studenti” janë vënë në pranga Abiela Tafa dhe Dritan Mici.

Arrestimi i tyre është bërë pas kallëzimit nga 15-vjeçarja me iniciale I.D.

Top Channel