Dhunon nusen e djalit, arrestohet 55-vjeçari

10/10/2015 11:20

Policia e Tiranës ka arrestuar një 55-vjeçar, pasi ka ushtruar dhunën fizikë ndaj nuses së djalit të tij.

Burime zyrtare të policisë së kryeqytetit bëjnë me dije se Hysen Shullazi, është arrestuar në flagrancë, pasi në mënyrë sistematike ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj, A. Shullazi, 23 vjeç, nuses së djalit të tij. 55-vjeçari akuzohet për dhunë në familje.

Top Channel