Fier, sekuestrohen 32 kg kanabis; arrestohet zotëruesi i tyre

04/10/2015 11:00

Policia e Fierit ka njoftuar sekuestrimin e 32 kilogramë kanabis sativa gjatë operacionit të koduar “Kumani”, si dhe ka arrestuar zotëruesin e lëndës narkotike.

Bëhet fjalë për 34-vjeçarin Ilirjan Plaka, banues në fshatin Vidhishtë të Fierit.

Top Channel