Lazarat, arrestohen 5 persona për kultivim narkotikësh

01/10/2015 08:55

Policia e Gjirokastrës ka njoftuar arrestimin e 5 personave që ishin shpallur në kërkim për kultivim narkotikësh që nga qershori i vitit 2014, pas operacionit masiv antikanabis.

Në orët e para të mëngjesit, në kuadër të operacionit “Vjeshta”, u arrestuan Avdul Avduli, Teno Buci, Sigurim Mahmutaj, Ylli Gerveshi dhe Zaim Basha.

Top Channel