Shpallet në kërkim ish-shefi i Antidrogës së Fierit

01/09/2015 00:00

Policia e Shtetit ka shpallur në kërkim këtë të martë ish-shefin e seksionit të Antidrogës në policinë e Fierit, Dritan Zagani.

Lajmin e bëjnë të ditur burime policore zyrtare, sipas të cilave shpallja në kërkim ka ardhur pasi Zagani dyshohet se është larguar nga Shqipëria.

Ai akuzohet për shpërdorim detyre dhe gjykata ka dhënë ndaj tij masën e sigurisë “arrest shtëpie”.

Top Channel