Tropojë, policia asgjëson 5 parcela me kanabis

07/08/2015 00:00

Policia e Tropojës, në  vijim  të   punës  për  parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike, gjatë kontrollit në bjeshkët e Bredoshnicës, ka gjetur dhe asgjësuar rreth 600 rrënjë kanabis, të kultivuara në 5 parcela.

Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Top Channel