Vlorë, hidhet nga kati i 6-të, gjen vdekjen 40-vjeçarja

25/07/2015 00:00

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të shtunë në qytetin e Vlorës, ku një grua 40-vjeçare i ka dhënë fund jetës.

Lajmin e bëjnë të ditur burime policore lokale, sipas të cilave shtetasja Brikena Nurellari, banuese në zonën e Ujit të Ftohtë, është hedhur nga ballkoni i banesës së saj, në katin e gjashtë të një pallati.

Nga verifikimet e para ka rezultuar se gruaja, e divorcuar dhe nënë e një vajze 20-vjeçare, vuante nga depresioni.

Mësohet se ajo ka gjetur menjëherë vdekjen për shkak të lartësisë nga është hedhur.

Top Channel