Tepelenë, sekuestrohen 48 kg marijuanë; dy në pranga

23/07/2015 00:00

Policia në Tepelenë ka sekuestruar mëngjesin e së enjtes 48 kg marijuanë dhe ka vënë në pranga 2 persona.

Sipas informacioneve të fundit, rezulton se në pranga për trafik narkotikësh kanë përfunduar shtetasit Daut dhe Artur Çaushi, atë e bir.

Lënda u gjet në banesën e familjes Çaushi, në fshatin Kamçishtë, saktësojnë më tej burimet.

Top Channel