“Autostrada”, arrestohen 4 persona për trafik heroine

28/05/2015 00:00

Policia e Lezhës ka arrestuar katër persona për trafik narkotikësh.

Burime zyrtare bënë të ditur se, gjatë operacionit të koduar “Autostrada”, u sekuestrua edhe një sasi prej 50 gramë heroinë.

Të arrestuarit janë: Ridvan e Saimir Keqi, Denis Shema dhe Kushtrim Kraja.

Top Channel