Gafa e dyfishtë e J-Lo dhe flirti me Gerard Butler

15/11/2014 00:00

Jennifer Lopez ishte përzgjedhur nga organizatorët për të dorëzuar cmimin për filmin e animuar më të mirë në “Hollywood Film Awards”.

Por gjatë leximit të zarfit me titullin e fituesit, këngëtares dhe aktores “iu lidh gjuha” dhe në vend që të shqiptonte “How to train your dragon 2” (Si të stërvitesh dragoin tënd 2) shqiptoi “How to drain your dragon 2” (Si të shterosh dragoin tënd 2).

Si të mos mjaftonte kjo, J-Lo i shtoi të tjera doza gafës së saj kur ngatërroi fjalën “stoik” me emrin “Stoick” të personazhit të filmit, zëri i të cilit bëhet nga Gerard Butler.

Gabimi shkaktoi të qeshura në sallë, por skena është shtëpia e dytë e Lopez e cila mundi ta kalojë situatën po me të qeshura, ndërsa pas kësaj nis të flirtojë me Gerard Butler. Aktori u ngjit në skenë për të tërhequr çmimin.

“Faleminderit Jennifer për atë prezantim të mahnitshëm. Është një fitore e dyfishtë për mua sepse po marr edhe një çmim për një film që nuk e dija se kam marrë pjesë”, tha ai.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel