Kate Beckinsale mahnit në Hollywood

07/11/2014 00:00

Shfaqet rrallë në daljet publike, por kur shfaqet tërheq vëmendje. Kate Beckinsale mahniti në Hollywood gjatë një festë për mbledhje fondesh për një projekt zhvillimi në Londër të “Battersea Poëer Station”.

41-vjeçarja kishte zgjedhur një fustan të bardhë me dekolte të hapur gjatë parakalimit në tapetin e kuq,ku u shndërrua në qendrën e vëmendjes së fotografëve.

Aktorja britanike, nënë e një fëmije kombinoi fustanin e bardhë me sandale dhe një varëse ‘të rënduar’ ngjyrë të argjendtë.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel