Kim, ku shkon me ato xhinse?

20/10/2014 00:00

Është një nga personazhet VIP që dallon për zgjedhjen e veshjeve me të cilat del në rrugë, por kësaj here Kim Kardashian ka gabuar.

33-vjeçarja është fotografuar me bashkëshortin e saj Kanye West në rrugët e Los Angeles e veshur me një palë xhinse deri te gjuri, me taka të larta dhe me një bluzë të bardhë të hapur në pjesën e kurrizit.

Kimi e kishte zgjedhur këtë veshje për një film në kinema me partnerin e saj reper, ndërkohë që vajzën e vogël e kishin lënë në kujdestarinë e dikujt tjetër.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel