Kelly Brook pozon me bikini

20/10/2014 00:00

Kelly Brook ndodhet në Meksikë për disa ditë pushimesh me të dashurin e saj David McIntosh dhe modelja britanike nuk harroi që për fansat e saj të postonte në rrjetet sociale një foto me bikini.

Duke pozuar përpara një shisheje tekila, 34-vjeçarja shkroi: “Boom! #Tequila #Tijuana that’s all Weekend Fun x.”

Duket se Brook dhe McIntosh janë lidhur sërish pasi u ndanë disa kohë më parë për shkak se ai e tradhëtoi Kelly-n me ish të dashurën.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel