Koncerti i së dashurës së Robert Pattinson

09/10/2014 00:00

Pak javë më parë mediat njoftuan se ajo kërkonte që ta mbante sa më larg publikut lidhjen e saj me Robert Pattinson me arsyetimin se nuk dëshironte që të njihej nga të tjerët si e dashura e një aktori, por për muzikën e saj.

Por pavarësisht kësaj që prej daljes së parë publike të çiftit, vëmendja ndaj këngëtares britanike FKA është dyfishuar.

Së fundmi 25-vjeçarja performoi disa këngët të albumit të saj të fundit të nominuar për “Mercury Prices” në koncertin “Hackney Empire”.

Ata që e njohin e dinë mirë tashmë se pjesa më e madhe e performancave të 25-vjeçares janë për një publik madhor dhe përjashtim nuk bëri as dalja e fundit.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel