“Selfie” i “mbretëreshës” Shaik

03/10/2014 00:00

Me një trup të tillë, është e logjikshme se si modelja Shanina Shaik siguroi kontratën me Victoria’s Secret, por edhe vëmendjen e modelit e aktorit Tyson Beckford.

Në një foto të publikuar në Instagram, të premten, Shanina pozon përpara një pasqyre të gjatë sa ajo në këmbë, dhe duke fotografuar veten me një bikini tepër sensual.

23-vjeçarja njihet si një adhuruese e rrjeteve sociale dhe poston rregullisht foto të saj, por edhe të punës së saj si modele, si në Instagram edhe në Twitter.

FOTO GALERI
2/3

Top Channel