Itali, ministrja e Arsimit, topless në plazh

19/08/2014 00:00

E përjavshmja italiane “Chi” ka botuar foto ekskluzive  të ministres së Arsimit, Stefania Gianni “topless” duke shijuar pushimet dhe rrezet e diellit.

Sipas revistës “Chi” është hera e parë në historinë e republikës italiane që një eksponent i qeverisë fotografohet në plazh pothuajse e zhveshur. Ministrja dukej shumë e relaksuar dhe aspak e shqetësuar se paparacët mund të fiksonin këtë moment.  

Revista “Chi” javën e kaluar kishte arritur të shkëpuste imazhe edhe të ministres, Maria Elena Boschi me një bikini ngjyrë të zezë  në plazhin e Marina di Massa që dukej në superformë duke e kurorëzuar edhe  “si gruaja më e bukur e verës”.

FOTO GALERI
1/1
Itali, Ministrja e Arsmit topless në plazh

Top Channel