Të dielën u ngjit në skenë për turin e saj “Monster” së bashkue me Eminem, ndërkoëh që të hënën në mbrëmje Rihanna mahniti rrugët e Nju Jorkut duke treguar mjeshtërisht këmbët e saj të gjata.

26-vjeçarja kishte veshur një fustan pink të kombinuar me një palë sandale të bardha dhe flokët e shtrira.

Rihanna është e nominuar për çmimin “Bashkëpunimi më i Mirë” së bashku me Eminem në “MTV Video Music Awards”.

FOTO GALERI
2/8

Top Channel