Dhe siç thuhet… Brazili gjithmonë fiton!

15/08/2014 00:00

Supermodelja Adriana Lima duket se kërkon t’u japë një mesazh të gjithë bashkëpatriotëve të saj, të cilët janë ende të shushatur nga turpërimi i humbjes me Gjermaninë në Botërorin e futbollit.

Është shumë e thjeshtë, në fund të fundit Brazili gjithmonë del në krye… të gjithçkaje. Ose, si në këtë rast… në fund.

Dihet shumë mirë që kjo foto e modeles së “Victoria’s Secret” nuk ka të bëjë aspak me futbollin, por kush është ankuar deri tani? Radhën e ka Heidi Klum.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel