Wahlberg-Seyfried në “Ted 2”

14/08/2014 00:00

Amanda Seyfried dhe Mark Wahlberg treguan miqësinë e tyre të ngushtë në Boston, ku ndodhen për filmimet e serisë së dytë të “Ted”, komedia që u shfaq për herë të parë në vitin 2012 dhe që korri sukses në kinema.

Aktorja 28-vjeçare dhe kolegu i saj 43 vjeç ndodheshin dukeshin të lumtuar në shoqërinë e njëri-tjetrit gjatë pushimeve të filmimeve.

Roli i bukuroshes bjonde në serinë e dytë të “Ted” është ende i pazbuluar dhe ajo që dihet për momentin është se Wahlberg do të jetë sërish në rolin e John Bennett, padroni i një arushi-kukull që mori jetë si pasojë e një dëshire fëmijërie.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel