Bar Refaeli, “lavazhierja” seksi

14/08/2014 00:00

E kishim parë thuajse në të gjitha mënyrat e mundshme duke shfaqur hiret e saj, qoftë në foto topless, qoftë me bikini, por kurrë më parë si një “lavazhiere”.

Bar Refaeli, modelja e famshme izraelite ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku shfaqet me bluze blu të errët dhe të mbathura të gjelbra, teksa mban në duar copën me të cilën i është futur një pune të re: asaj të larjes së makinës së saj Lexus.

Siç shprehet edhe vet modelja, kjo makinë i është dhënë asaj së bashku me një ofertë për një punë part-time, së cilës nuk e dimë a do t’i shkojë dot deri në fund, apo mund të lodhet shumë shpejt.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel