Shkëlqimi i Bianca Gascoigne, teksa freskohet në bregdet

13/08/2014 00:00

Ajo kurrë nuk është druajtur për format e saj të bollshme, por, si një modele tipike, Bianca Gascoigne ka shkëlqyer gjatë pushimeve të saj në bregdet, e veshur me një bikini të bardhë, por tepër të ngushtë.

27-vjeçarja është zbavitur teksa bënte plazh gjatë së martës, por ajo që binte në sy ishte se, ajo ndihej sikur po kalonte një moment tepër argëtues e të kënaqshëm.

Bianca, vajza e Sheryl Gascoigne, gruas së divorcuar të ish-futbollistit Paul Gascoigne, ka zbukuruar shpesh herë kopertinat e revistave të pafundme të meshkujve, përfshi “Loaded”, “Nuts” dhe “FHM”.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel