Ato mund të ishin motra…. Rihanna, Naomi dhe Iman

12/08/2014 00:00

Tre gjenerata të bukurisë, Rihanna 26 vjeç, Naomi Campbell 44 vjeç dhe Iman 59 kanë pozuar së bashku për herë të parë për “W Magazine” të muajit shtator.

Fotot duken shumë impresionuese dhe të bukura. Treshja vjen për të prezantuar markën “Balmain”, që ka si drejtor artistik 28-vjeçarin Olivier Rousteing.

“Të treja këto femra janë frymëzim për shumë njerëz dhe faktin që i mblodha së bashku prezanton konceptin në të cilin unë jam duke punuar”, thotë 28 vjeçari, Olivier Rousteing.

Në këto foto të realizuara nga fotografja Emma Summerton, supermodelet dhe ylli i popit mbajnë veshur krijime të “Balmain” për sezonin dimër 2014.

FOTO GALERI
1/5
Ato mund të ishin motra…. Rihanna, Naomi dhe Iman

Top Channel