Kunis nuk fsheh shtatzëninë

11/08/2014 00:00

Sa më shumë kalojnë ditë, aq më e vështirë është përzgjedhja e veshjes së duhur dhe dalja në publik, aq më tepër kur je një e famshme Hollywood-i.

Megjithatë Mila Kunis ia ka dalë mbanë që të vazhdoj të joshë me përzgjedhjet e saj të thjeshta që nuk mundohen të fshehin shtatzëninë e saj.

Aktorja u fotografua të dielën në rrugët e Los Anxhelesit e veshur thjesht me një fustan të zi. 30-vjeçarja u pa e qetë dhe aspak në siklet për format e saj dhe këtë herë pa Ashton Kutcher, i cili muajt e fundit është parë gjithnjë në shoqërinë e nënës së ardhme të fëmijës së tij. 

FOTO GALERI
1/5

Top Channel