Më 28 korrik nëpërmjet Instagramit ku postoi një foto me mbishkrimin “e kolme dhe krenare”, ndërsa rrëfeu se në vitet e adoleshencës kishte qenë e dobët dhe bulimike.

Por në koncertin e saj të fundit në Vankuver të Kanadasë, Lady Gaga tregoi fizikun e bëshëm të saj duke përformuar në turin e saj “ArtPOP Ball”.

Gjatë performancës nuk munguan as “incidentet”, nëse mund të quhet i tillë momenti kur këngëtares amerikane iu fotografua një pjesë e grisur e getave të saj transparente në pjesën e pasme.

Top Channel