Jessie J tregon të brendshmet në skenë

09/08/2014 00:00

Duket se edhe Jessie J po ndjek shembullin e Miley Cyrus. Gjatë një koncerti ditën e premte, këngëtarja britanike i ofroi publikut jo vetëm muzikën e saj, por edhe mundësinë për t’i parë të mbathurat.

Në momentin që ulej, turma i shihte të brendshmet e zeza këngëtares, e cila nuk e vriste mendjen, por vazhdonte të qëndronte në atë pozicion për disa sekonda.

Së shpejti, Jessie J do të publikojë këngën e saj më të re me titull ‘Bang Bang’, për realizimin e së cilës ka bashkëpunuar me Nicki Minaj dhe Ariana Grande.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel