Makina mbresëlënëse e Cristiano Ronaldos

08/08/2014 00:00

Cristiano Ronaldo zotëron një koleksion të madh makinash të shtrenjta dhe gjatë mbërritjes në Valdebebas për stërvitjen e radhës me skuadrën e Realit të Madridit ditën e premte, portugezi i habiti të gjithë me makinën e tij McLaren MP4.

Sulmuesi ishte i shoqëruar nga portugezi Fabio Coentrao dhe nuk ndaloi për të dhënë autografë për tifozët.

Top Channel