Ajo është gjithmonë e kujdesshme edhe tek detajet më të imta kur vjen puna në daljet publike, por këtë herë…

Sofia Vergara u fotografua në Beverly Hills me flokë të pakrehur, make up të çrregullt dhe e veshur me më shumë përngjashmëri të një lypëseje se sa të një aktore ikonë.

Qetësohuni! Gjithçka është pjesë e xhirimeve të një pjese të Modern Family, serial komik amerikan dhe jashtë pune, Sofia rikthehet tek sharmi i saj.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel