Kate Upton, siç nuk e keni parë asnjëherë

07/08/2014 00:00

Emri i Kate Upton është sinonim i hijeshisë, sensuales epshndjellëse dhe thumbuese. Por, ka qenë një kohë, dikur, kur supermodelja tashmë 22-vjeçare e “Sports Illustrated” ka pasur një pamje të një vajze krejtësisht të pafajshme.

“MailOnline” ka zbuluar foto ekskluzive të setit të parë të fotove të modeles, kur ajo ka qenë vetëm 15 vjeçe, shumë larg asaj që njohim tani, si një modele botërore me bikini, që mezi mbulojnë asetet e saj.

Seti fotografik është zhvilluar në Mars të 2008-s, sapo adoleshentja e atëhershme kishte nënshkruar për “Elite Model Management”. Foto për t’u shijuar…

FOTO GALERI
1/20

Top Channel