Përfundojnë në rrjetet sociale fotot “hard” të Lavezzit

06/08/2014 00:00

Foto të nxehta për sulmuesin e Argjentinës dhe të Paris Saint Germain, Ezequiel Lavezzi.

Në rrjetet sociale kanë përfunduar fotot private të lojtarit me të fejuarën Yanina Screpante. Një lojë mes të dyve, ku Lavezzi shihet me një kapele polici.
 
Sesi kanë përfunduar në internet këto imazhe mbetet ende një mister. Por, fotot janë shpërndarë në rrjetet sociale në “Twitter”.

Në këto imazhe Lavezzi shihet i veshur si një polic dhe një këmbë e të dashurës së tij është vendosur mbi shpatullën e futbollistit. Ky është një set fotografik që zhvillon shumë imagjinatën. Pas publikimit të tyre ende nuk ka një koment nga Lavezzi.

FOTO GALERI
1/1
Përfundojnë në rrjetet sociale fotot “hard” të Lavezzit

Top Channel