CR7 prezanton linjën e dytë të të brendshmeve

05/08/2014 00:00

Cristiano Ronaldo ka goditur sërish me setin e ri.

Kampioni portugez i Real Madridit ka prezantuar linjën e dytë të të brendshmeve që mban emrin e tij dhe që ka një stil të veçantë.

Imazhet ku Ronaldo shfaqet me të brendshme janë vendosur në billboard-et e 7 qyteteve të botës (Londër, New York, Lisbonë, Berlin, Paris, Milano dhe në Madrid).

Ronaldo është i njohur për talentin e tij si futbollist, por gjithashtu ai është shumë i pëlqyer edhe si imazh i botës së modës. Përveç të ardhura marramendëse që merr nga Real Madrid ai është shumë i kërkuar edhe për spote publicitare të markave më të njohura.

FOTO GALERI
1/11
CR7 prezanton linjën e dytë të të brendshmeve

Top Channel