Kërcimi “i egër” i Nicki Minaj

04/08/2014 00:00

Ajo është një nga femrat, që cilësohet me format më të bukura në “showbizz”-in amerikan.

Dhe, për këtë, Nicki Minaj nuk humbet asnjë shans për t’u shfaqur fansave të saj të pasmet e saj, të bollshme dhe të rrumbullakosura si mos më mirë, nëpërmjet videos së saj të “egër” për markën e re të saj “Anaconda”.

Ylli i muziës ka publikuar një video të re 20 sekondëshe, me pamje nga pjesë të xhunglave të lashta, në instagramin e saj gjatë mbrëmjes së të dielës, duke eksituar të gjithë ndjekësit e saj.

“Shihni një pjesë të videos “premierë botërore” të Anacondas. Të plotë mund ta gjeni në iTunes”, shkroi ai bashkangjitur videos së shkurtër.

E stiluar si një mbretëreshë e Amazonës, Nicki shfaqet në një platformë bambuje, e shoqëruar nga 4 kërcimtare të tjera të veshura me bikini.

FOTO GALERI
3/5

Top Channel