Kë po përpiqesh të bindësh Beyonce?

01/08/2014 00:00

Kohët e fundit çifti i famshëm Beyonce dhe Jay Z po përballen me thashethemet se ata pas përfundimit të turit “On the run” do të ndahen. Por Beyonce kërkon që të hedhë poshtë zërat se martesa e tyre është në prag kolapsi.

Ata kanë nisur pushimet dhe nëpërmjet postimeve Beyonce tregon se janë një familje e bashkuar dhe që nuk kanë pësuar asnjë krisje. 32 vjeçarja kishte postur një foto të bashkëshortit të saj  me vajzën Blue Ivy. Gjithashtu në një foto tjetër shfaqet Jay Z me një cigare puro në dorë.  Në një postim tjetër dizenjoja që kishte zgjedhur për thonjtë e saj ishin inicialet e dy emrave të tyre J+B.

Thashethemet për një ndarje të mundshme të çiftit filluan pas shfaqjes së videos përpara disa muajsh kur Solange godiste kunatin e saj, Jay Z.

FOTO GALERI
1/11
Kë po përpiqesh të bindësh Beyonce?

Top Channel