Kelly Brook tregon linjat e bëshme

28/05/2014 00:00

Ka ngritur një karrierë të suksesshme në modë, aktrim dhe prezantim duke u futur në listën e femrave të kërkuara në fushata marketingu, sidomos të linjave të brendshme.

Dhe Kelly Brook nuk është nga ato që “skuqet” kur vjen puna për të pozuar me rroba intime. 34-vjeçarja së fundmi është angazhuar në disa shkrepje për kompaninë  e prodhimit të rrobave të brendshme“Neë Look”.

Për të shuar kureshtjen e fansave të paduruar, Kelly postoi në rrjetet sociale disa shkrepje personale, duke treguar linjat dhe arsyen se përse është ndër femrat më të dëshirueshme në fushën e modës.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel