Alessandra Ambrosio po shijon plazhin e mrekullueshëm të Meksikës pasi kështu ia do puna.

Modelja 33-vjeçare po kalon disa ditë në një resort luksoz ku do të realizojë një set fotografik dhe për fansat e saj ka postuar në Twitter disa foto me bikini duke treguar format e saj të mrekullueshme.

Me një bikini blu që i nxirrte në pah belin e hollë, këmbët dhe krahët e tonifikuara, Ambrosio postoi një foto të cilën e shoqëroi me shkrimin: “Më ndiq mua zemër, gati për foto.”

FOTO GALERI
1/3

Top Channel