Mundësitë që të shpallen kampionë bote ‘në derën ngjitur’ janë të pakta, por uruguajanët kanë një (goxha) motiv më shumë për të dhënë maksimumin.

Me afrimin e kampionatit, gara jashtë fushave të blerta për tifozen “më të nxehtë” ka nisur dhe Uruguaji përfaqësohet nga Fabiana Martinez. Modelja nga vendi amerikano-latin ‘u ka hedhur dorezën’ rivaleve të saj me setin fotografik ku shfaq pretendimet për kurorën ‘e tifozes më sexy’.

Nisur nga vendi ku zhvillohet botërori, gara pritet të jetë e ashpër dhe kampionati i paharrueshëm…brenda dhe jashtë stadiumit.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel