Madonna, gjysmë nudo në “Met Gala”

06/05/2014 00:00

Vitin e kaluar tërhoqi vëmendjen me veshjen punk, aty ku e ndjen veten më mirë, por sivjet Madonna ishte mungesa e madhe e eventit “Met Gala”.

Këtë vit eventi u organizua nga redaktorja e “American Vogue”, Anna Wintour.

Madonna nuk zhgënjeu duke paraqitur një vëshje ekstravagante që i tregontë me tepër nga sa duhej, të paktën kjo duket në foton e publikuar nga vetë 55-vjeçarja në rrjetet sociale.

“Dëshiroja të vishja tek Met Gala, por Ana Wintour më tha jo këtë vit. Kështu që më mirë po merrem me muzikën”, shkruajti në Tëitter diva e muzikës pop.

Vetëkuptohet se përse Ana Wintour dhe bashkëorganizatorët e tjerë të eventit, Sarah Jessica Parker e Bradley Cooper e kanë refuzuar këtë veshje.  

FOTO GALERI
1/3

Top Channel