Kopertina e albumit të ri të Jennifer Lopez

05/05/2014 00:00

Është e famshme më shumë për fundshpinën e saj, por ishte dekolteja e Jennifer Lopezit ajo që ka marrë tërësisht protagonizmin në kopertinën e albumit të ri të këngëtares me titull ‘A.K.A’.

40-vjeçarja e zbuloi foton në Twitter ditën e hënë duke njoftuar se shumë shpejt pritet lançimi i albumit.

‘First Love’ është kënga e parë që do të publikohet nga ky album.

JLo kohët e fundit ka qenë shumë e zënë jo vetëm me muzikën, por edhe me karrierën e saj televizive. Ajo është e angazhuar aktualisht me rolin e saj në juri tek ‘American Idol’ dhe do i rikthehet aktrimit me një rol në një serial të ri televiziv.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel