Tiranë, zjarr në një banesë tek “Komuna e Parisit”

06/01/2014 00:00

Një banesë në zonën e “Komunës së Parisit” në Tiranë është përfshirë nga flakët mëngjesin e së hënës.

Zjarrfikësit mbërritën menjëherë në vendngjarje dhe arritën të shuanin zjarrin që fatmirësisht nuk shkaktoi dëme në njerëz, por vetëm dëme të vogla materiale.

Zjarri kishte rënë në një apartament në katin e katërt. Ende nuk dihen shkaqet.

Top Channel