Irina Shayk magjeps në ‘GQ’

14/06/2012 15:45

Ajo është një nga femrat më seksi në botë dhe nëse nuk jeni ende të bindur me siguri do të bashkoheni me mendimin e shumicës duke parë setin më të fundit fotografik të saj.

Modelja ruse ka pozuar për revistën gjermane ‘GQ’ në pozicione të ndryshme duke treguar format e saj të mahnitshme.

Fotot janë bërë në një pishinë në Nju Jork.

Irina Shayk është e dashura e futbollistit të famshëm portugez Cristiano Ronaldo.

Top Channel