Humphries vuan ndarjen me Kardashian

05/11/2011 13:00

Nëse Kim Kardashian e ka lënë menjëherë pas krahëve divorcin e saj dhe ka vijuar me aktivitetet e saj për të shtuar pasurinë nëpërmjet bizneseve, për ish-bashkëshortin e saj gjithçka ngjan më e vështirë.

Basketbollisti Kris Humphries nuk e ka fshehur asnjë çast se për të, këto janë momente tepër të vështira dhe prej kohës së divorcit, po kalon një periudhë depresive.

Përkundër faktit që edhe pas divorcit, bukuroshja Kardashian është parë të mbante në dorë unazën e fejesës dhe të martesës, Kris ka nxituar ta heqë unazën. Kësisoj, edhe në dukje ai është një beqar tipik, vetëm se kjo nuk është gjithçka ama.

Një burim i cituar nga tabloidi britanik “The Sun” thekson se Kris nuk ka dëshirë për luftë dhe as që ka ndër mend të bëjë ndonjë hap për mënyrën se si do të ndahet pasuria pas divorcit. Ai është në depresion dhe asgjë nga këto që përfliten, nuk i intereson aspak”.

Top Channel