Demi Moore, vetëm në Nju Jork

18/10/2011 15:50

Zërat për një ndarje mes Demi Moore dhe Ashton Kutcher po shtohen gjithmonë e më shumë.

Edhe pse disa burime thonë për mediat amerikane se çifti i aktorëve ka filluar një terapi për shpëtimin e martesës së styre, Moore u paraqit në Nju Jork për premierën e filmit ‘Margin Call’ krejt e vetme.

48-vjeçarja ishte më e dobët se zakonisht duke bërë të mendohet se kjo është një periudhë e errët për të.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel