Clooney prezanton të dashurën e re

17/10/2011 17:40

Aktori hollivudian, George Clooney, duket se e ka lënë tërësisht pas historinë dhe premtimet për martesë me “showgirl” italian, Elisabetta Canalis, ndërsa prezantoi të dielën të dashurën e tij të re.

I pranishëm në premierën e filmit të tij, “Idles of Marches”, Clooney shoqërohej nga Stacy Keibler, e cila nuk dukej aspak nervoze duke ecur mbi tapetin e kuq ku kishin kaluar pak më parë disa yje të tjerë të Hollivudit.

32-vjeçarja, e rregulluar me kujdes për këtë eveniment, dukej tërheqëse dhe e lirshme, ndërsa dhuroi buzëqeshje të pafundme për fotografët.

Për herë të parë, marrëdhënia e 51-vjeçarit Clooney me Keibler u bë publike muajin e shkuar, ndërsa të dy u fotografuan një javë më parë duke kaluar disa ditë pushime në një zonë rezidenciale në Meksikë.

Top Channel