Jennifer Garner dhe Ben Affleck presin një djalë

13/10/2011 17:25

Cifti hollivudian Jennifer Garner dhe Ben Affleck po presin një djalë.

39-vjeçarja Garner po pret fëmijën e tretë pas dy vajzave të saj: 5-vjeçares Violet dhe 2-vjeçares Seraphina.

“Ben Affleck po pret me padurim që të ketë një shok të vogël me të cilin të shkojë në ndeshjet e bejzbollit”, tha një burim për ‘Life & Style’.

Top Channel