Foto erotike të nuses së Gaddafit

12/10/2011 18:15

Disa foto erotike të gruas së një prej djemve të Gaddafit janë hedhur në rrjet, ndërsa në disa prej tyre ajo shfaqet në pozicione shumë prokuese, pa veshur asgjë në trup.

Janë rebelët që kanë hedhur në internet këto pamje, për të treguar shthturrjen dhe luksin në të cilën diktatori dhe familja e tij jetonin. Disa prej fotografive janë bërë në dhomat e disa prej hoteleve më luksoze në botë ose në bordin e jahteve të marra me qera.

Në pamje të tjera të pablikuara, ata ndodhen në Paris, Romë, Dubai apo në resortet egjiptiane pranë detit.

Modelja libaneze, Alina Skaff, është e lidhur në martesë me djalin 36-vjeçar të Gaddafit, Hannibal. Çifti u vendos më parë në qendër të vëmendjes për përplasjet diplomatike që shkaktoi midis Zvicrës dhe Libisë, kur sulmuan dy punonjës të një hoteli në Gjenevë, ndërsa ishin në gjendje të alkoolizuar.

Hannibal ishte midis antarëve të familjes së diktatorit, së bashku me bashkëshorten e tij Safija dhe një motër e vëlla, të cilët arritën të arratiseshin për në Algjerinë fqinje pas rënies së Tripolit.

Top Channel